KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Breloki METALOWE w wersji podstawowej lub z dodatkową funkcją np. świecenia, z żetonem, otwieraczem itd.

W kategorii Breloki METALOWE mamy artykuły przygotowane pod indywidualne zdobienie logo firmy lub hasłem reklamowym.
Materiał gadżetów reklamowych typu "breloki metalowy" jest trwał idealnie nadający się pod grawer.
Różnorodność kształtu, dodatkowe funkcje pozwolą dopasować ten artykuł do każdej branży. Mamy klasyczne breloki w kształcie prostokąta lub koła, ale możemy zaskoczyć też brelokami w kształcie motyla, psa, kota, dziewczynki, samochody. Dodatkowa funkcja np. świecenia lub alarmu też jest dostępna. Idealny brelok dla przesądnych to kształt koniczyny u nas w ofercie w kilku odsłonach, wystarczy w polu SZUKAJ wpisać "brelok koniczy", potem kliknąć w ikonę kalkulatora przy wybranym modelu. Po kliknięciu przechodzimy do karty produktu z pełna specyfikacją, czyli opisem materiały, wagi, koloru, wymiarów.
Brelok do kluczy to idealne uzupełnienie klasycznego produktu o niezwykle praktyczny nośnik reklamy Twojego logo z danymi teleadresowymi. Takie podziękowanie za współpracę w oczach klienta zawsze zostanie zapamietane jako pozytywny akcent na przyszłość. Bo brelok to klucz do dobrej współpracy na przyszłość lub idealny star od dziś.
W sprawie kontaktu prosimy o e-mail na adres info@netra.pl lub telefon na infolinie 801-022-192, stacjonarny 33/812-56-17.
Kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

4.74 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

18.79 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120